o nas

Firma HAGEN Waldemar Maciak zajmuje się dystrybucją olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych najwyższej jakości , renomowanych marek europejskich i światowych. Została założona w 1988 r. i jest firmą rodzinną, mającą ugruntowaną pozycję na rynku. Jej celem jest budowanie pozytywnych relacji z klientami, które opieramy na pełnym zaufaniu i wsparciu z naszej strony.

W ofercie mamy między innymi oleje – silnikowe (także dla samochodów klasycznych – zabytkowych), przekładniowe, hydrauliczne, przemysłowe, dla przemysłu morskiego, dla rolnictwa, motocyklowe, kolejowe, a także – smary, koncentraty chłodnicze i środki przeznaczone do czyszczenia samochodów.

Od początku działalności naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, co owocuje gronem usatysfakcjonowanych odbiorców. Oferujemy Państwu profesjonalne wsparcie techniczne i pomoc w doborze odpowiedniego środka smarnego, oraz gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do współpracy!